Kdo je Lucie

Jsem koučka, manažerka, manželka i maminka. Pracuju s lidmi, kteří se chtějí ve svém životě posouvat kupředu a cítit naplnění z toho, co dělají. Koučink pro mě není jen pracovním nástrojem, je mojí životní filozofií přístupu k sobě i druhým. Je o respektu a víře, že každý je nejlepším odborníkem na svůj život. Naplňují mě rozzářené pohledy mých klientů, když si díky koučování přijdou na myšlenku, kterou dlouho hledali.

Se svým manželem Vaškem vedeme školu koučinku Results & Emotions. V naší metodice se zaměřujeme nejen na výkon, také na spokojenost klienta. Jsem spolutrenérkou kurzů a zároveň se starám o nastavení chytrých procesů, abychom měli na naše studenty co nejvíce času.

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou a už při škole jsem pracovala jako procesní konzultantka. Na mateřské jsem se nadchla zdravým životním stylem a stala se osobní trenérkou a poradkyní pro výživu. Pomáhala jsem ženám ke zdraví a spokojenosti sama se sebou.

Když jsem pochopila, že největší překážkou ke změně je naše hlava, hledala jsem techniku, která umí s hlavou pracovat a pomáhá klientovi měnit nefunkční vzorce. A tak jsem se dostala ke koučování a to mě pohltilo. Je tomu už sedm let.

Mojí vizí je pomoci budovat dobré jméno koučování v ČR, aby koučink získal povědomí, které si jako úspěšná rozvojová technika zaslouží. Chci být oporou svým koučovacím klientům i absolventům koučovacích kurzů.

Proto organizuju rozvojové projekty s našimi absolventy. Jedním z nich je Růžová mašinka, kterou jako manažerka popoháním kupředu. Růžovou mašinkou zprostředkováváme bezplatné koučování pro lidi v pomáhajících profesích a vidíme v tom hluboký smysl. Podle ohlasů to klienti vidí stejně i naši klienti, proto v pomoci jedeme už čtyři roky.

Jsem držitelkou certifikace ACC u ICF. International Coach Federation (ICF) je největší oborová organizace koučů na světě, která dává standardy světovému koučování.

Lucie Szakál

Miluju přírodu, toulky lesem a po různých koutech naší země. Přírodu se snažím dostat i k nám domů. Nakupuju co nejvíce bezobalově a postupnými kroky zařizuju netoxickou domácnost.

Život pro mě znamená pohyb. Pravidelně doma posiluju, cvičím jógu a baterky mi dobíjí i každodenní procházka. Velkými životními učiteli mi jsou čtyři děti, které s Vaškem vychováváme. Tři jsou moje vlastní, jedno nevlastní. Spousta příležitostí ke koučovacím dovednostem. : )

Ráda poznám i vás!