Kdo je Lucie

Jsem koučka, manažerka, manželka i maminka. Pracuju s lidmi, kteří se chtějí ve svém životě posouvat kupředu a cítit naplnění z toho, co dělají. Koučink pro mě není jen pracovním nástrojem, je to moje životní filozofie přístupu k sobě i druhým. Je o respektu a víře, že každý je nejlepším odborníkem na svůj život. Naplňují mě rozzářené pohledy mých klientů, když si díky koučování na něco průlomového přijdou.

Se svým manželem Vaškem vedeme školu koučinku Results & Emotions. V naší metodice se zaměřujeme nejen na výkon, také na spokojenost klienta. Jsem spolutrenérkou kurzů a zároveň se starám o nastavení chytrých procesů, abychom měli na naše studenty co nejvíce času.

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou a už při škole jsem pracovala jako procesní konzultantka. Na mateřské jsem se nadchla zdravým životním stylem a stala se osobní trenérkou a poradkyní pro výživu. Pomáhala jsem ženám ke zdraví a spokojenosti sama se sebou.

Když jsem pochopila, že největší překážkou ke změně je naše hlava, hledala jsem techniku, která umí s hlavou pracovat a pomáhá klientovi měnit nefunkční vzorce. A tak jsem se dostala ke koučování a to mě pohltilo. Je tomu už pět let.

Mojí vizí je pomoci budovat dobré jméno koučování v ČR, aby koučink získal povědomí, které si jako úspěšná rozvojová technika zaslouží. Chci být oporou svým koučovacím klientům i absolventům koučovacích kurzů.

Proto organizuju rozvojové projekty s našimi absolventy. Jedním z nich je Růžová mašinka, kterou jako manažerka popoháním kupředu. Růžovou mašinkou zprostředkováváme bezplatné koučování pro lidi v pomáhajících profesích a vidíme v tom hluboký smysl. Podle ohlasů to vidí stejně i naši klienti, a to žene kupředu zase nás.

Miluju přírodu, toulky lesem a po různých koutech naší země. Přírodu se snažím dostat i k nám domů. Nakupuju co nejvíce bezobalově a postupnými kroky zařizuju netoxickou domácnost.

Život pro mě znamená pohyb. Pravidelně doma posiluju, cvičím jógu a baterky mi dobíjí i každodenní procházka. Velkými životními učiteli mi jsou tři děti, které s Vaškem vychováváme. Dvě jsou moje vlastní, jedno nevlastní. Spousta příležitostí ke koučovacím dovednostem. : )

Ráda poznám i vás!