BUĎTE SPOKOJENÁ VE SVÉM TĚLE

Chcete se ve svém těle cítit jako doma? Bez diet a neustálé sebekritiky? Tuhle stránku jsem vytvořila právě pro vás, abych se s vámi podělila o nejlepší know-how, které jsem jako koučka, osobní trenérka a poradkyně pro výživu získala. Postupy jsem ověřila na sobě a fungují mým klientkám. I vy proměnu k sebevědomému JÁ zvládnete!

Lucie Szakál

Nejste se svým tělem spokojená. Dokážete zhubnout, ale časem se vracíte na původní váhu. To vám bere sebevědomí.

Také toho víte dost o tom, jak jíst a cvičit, přesto cosi nefunguje. Víte, že změnu potřebujete začít ve vaší hlavě, ale ta se změnám zarputile brání. Poznáváte se?

Propojuji tři oblasti, abych vám pomohla najít celostní řešení

stravamyslcviceni

Koučování k životním tématům

Nevyřešená životní témata často blokují dosažení vysněné váhy. Provedu vás jejich vyřešením.
Najděte SAMU SEBE.

Poradenství k jídelníčku

Pomohu vám vyladit jídelníček a změnit nefunkční stravovací návyky. Poznejte kouzlo INTUITIVNÍHO STRAVOVÁNÍ.

Konzultace ke cvičení

Proberu s vámi vše kolem efektivního cvičení. Pomohu vám nastavit správný pohybový režim.
Užívejte si VĚDOMÝ POHYB.

Kdo jsem?

Posledních pár let se řadím mezi ženy, které jsou samy se sebou spokojené. Cvičím s radostí, neřeším diety a se svým vnitřním já jsem kamarádka. Samo od sebe to ale nepřišlo.

Dlouhé roky jsem bloudila mezi omezováním jídla a tloustnutím. I když jsem neměla nadváhu, stále jsem byla nespokojená. S váhou zamávala také tři těhotenství.

Pak jsem přišla na to, že nestačí zdravě jíst a cvičit. Klíč k úspěchu jsem začala hledat ve svojí hlavě.

Během poznávací fáze jsem se stala osobní trenérkou, poradkyní pro výživu a koučkou.

V současné době se plně věnuju koučování a jsem spolutrenérkou kurzů koučinku.

Stále se na mě obracejí ženy, které hledají podporu ke své proměně v sebevědomou a zdravou ženu. Byla by škoda nepodělit se o to, co jsem se na své cestě naučila. Obraťte se na mě i vy a zjistíme, jak vám dokážu pomoci.

pro vás zdarma ke stažení

Rovnou, bez zadávání e-mailu : )

Stáhněte si inspiraci, kterou jsem pro vás vytvořila. Pokud máte otázky nebo mi chcete dát zpětnou vazbu, moc mě potěší, když mi necháte vzkaz pomocí formuláře na konci stránky.

3 kroky k vysněné postavě

První krok určitě znáte. Děláte i další dva kroky, abyste dosáhla svého cíle?

PDF (34 stran)

Mapa cesty k vysněné postavě

Seznamte se s ideálním postupem a záchytnými kroky na své cestě.

PDF (2 strany)

recept na kváskový chléb

Můj oblíbený a opravdu jednoduchý recept na chléb. Proč kváskový chléb a jak na něj?

PDF (4 strany)

inspirativní články
1. část

5 článků z mého dřívějšího blogu o myšlení, stravě a cvičení.

PDF (15 stran)

inspirativní články
2. část

4 články z mého dřívějšího blogu o myšlení, stravě a cvičení.

PDF (11 stran)

co o mně řekly

Po narození mé druhé dcery jsem oslovila Lucii, se kterou jsem cvičila u nás doma. Každá hodina pod jejím vedením byla vždy velmi příjemný a motivující zážitek. Lucka je velmi milá a profesionální a je pro mě velikou inspirací. Pomohla mi ze začarovaného kruhu výmluv na nedostatek času a ukázala mi cestu, že i doma lze pravidelně a kvalitně cvičit.

Monika Malcová

Byla jsem moc spokojená s rozborem mého jídelníčku a tréninkem. Lucka má velké srdce a odhodlání pomoc každé ženě či slečně nasměrovat se na správný životní styl. Pokud opravdu toužíte svému tělo dát to nejlepší a nevíte si rady, dle mého jste tady správně!

Adéla Náprstková

konzultace se mnou

Vzorové jídelníčky a makačka ve fitku vám nedávají očekávané výsledky? Pak potřebujete změnit svůj přístup a nahlédnout do své mysli.

Co můžete očekávat od naší spolupráce

Koučovacími otázkami vás povedu k odkrytí podstaty, co se děje a proč nejste spokojená. Pomohu vám najít nejlepší řešení a motivaci zvládnout vytyčené kroky, abyste tentokrát proměnu dotáhla.

Podle vašich potřeb vám poradím, jak upravit jídelníček a jaké cvičení pro vás bude nejlepší.

Sama určíte délku spolupráce. Třeba vám postačí pár setkání. Účinnější je série konzultací, během které vás udržuju na cestě za vytyčenými cíly a sny. Jsem vám oporou ve chvílích, kdy potřebujete podržet a povzbudit.

Scházíme se podle přání, obvykle jednou za týden, později 1x za měsíc. Navíc máte moji podporu na telefonu. Můžete mi napsat, pokud potřebujete s něčím poradit nebo chcete se mnou sdílet vaše úspěchy.

Kde

Osobně preferuji setkávání online (telefon, Zoom, WhatsApp, Messenger aj.). Osobně se můžeme setkat v kanceláři v pražském Karlíně. Další možnosti po dohodě.

CENA

Cenu stanovuji na míru podle délky spolupráce, místa a času setkávání.

Spojte se se mnou

Chcete se na něco zeptat nebo si zamluvit termín konzultace? Zanechte mi zprávu a já se s vámi během jednoho pracovního dne spojím. Děkuji za důvěru.