Koučink a konzultace

Máte své vize a představy, které jsou stále vzdálenější, než byste si přáli?

Zasekli jste se při realizaci svých cílů?

Přejete si posunout se kupředu rychleji?

Jsem tady pro vás, abych vám pomohla najít odpovědi, které hledáte. Poklady v podobě skvělých řešení nejsou nikde daleko. Máte je uvnitř sebe! Koučovací technikou vám je pomohu objevit a spolu dobře nastavíme kroky, abyste své nápady uvedli v život.

Mojí vášní i odborností jsou procesy. Pomohu vám v roli konzultantky vytvořit systém, který vám ušetří čas při běžných činnostech. Uvolníte si ruce na aktivity, které vám dávají smysl. Jsem povahou dotahovač(ka) a k úspěšnému dokončení vašich projektů pomohu i vám.

Ukázka témat, která spolu dokážeme posunout

Rozjezd

Chcete rozjet nové projekty a vše si dobře promyslet.

Systém

Potřebujete nastavit procesy, abyste si uvolnili ruce.

Motivace

Schází vám energie do akce a nechcete vyhořet.

Změna

Chcete některé věci v životě nebo podnikání jinak.

Jak probíhá spolupráce se mnou

Koučovacími otázkami vám pomohu pojmenovat všechno důležité a odhalit souvislosti, které jsou významné pro nalezení ideálního řešení. Budete si přicházet na nápady a já vás povedu do akce, abyste je co nejlépe využili. Zažijete radost ze svých pokroků!

Budu vám plně naslouchat, aniž bych vás hodnotila nebo soudila. Zároveň si můžete být jisti, že vše řečené zůstane pouze mezi námi dvěma.

Cesta k cílům sice nikdy není přímá, ale dobře promyšlenými kroky se vyhnete mnoha slepým uličkám.

Smyslem koučování je váš životní posun a vaše spokojenost.

Délka spolupráce

Během koučovací série si přirozeně osvojíte sebekoučovací techniky, takže další životní posuny budete zvládat s větší sebejistotou i sami.

Kde se sejdeme

Osobně preferuji setkávání online (telefon, Zoom, WhatsApp, Messenger aj.). Důležitá je však vaše pohoda, proto výběr formy a místa navrhněte sami.

Osobně se můžeme setkat v kanceláři v pražském Karlíně. Další možnosti po dohodě.

Cena

Cenu vám připravím na míru. Závisí na délce spolupráce, místě schůzek a na potenciálu přínosu koučování / konzultace pro vás.

Nezávazně vyzkoušejte

Abychom si spolu ověřili, že naše spolupráce bude fungovat, dávám vám příležitost si moji službu nezávazně vyzkoušet.

Využijte bezplatnou 20minutovou online konzultaci.

Proč ji nabízím?

Jak probíhá úvodní schůzka?

Ohlasy na moji práci

„Díky milému a povzbuzujícímu přístupu koučky jsem našla cestu, jak překonat vyhoření a najít novou chuť do práce. Nejlepší na tom všem je, že člověk jen dostává podnětné otázky a řešení nalézá sám v sobě.“
Tereza Vandrovcová
Dobrovolník/mluvčí
„Prístup koučky bol veľmi priateľský a profesionálny. Zo získaných poznatkov budem čerpať určite aj v budúcnosti. Naučený postup, ktorý ma doviedol k riešeniu je napasovateľný aj na iné bežné situácie v živote, s ktorými sa člověk stretáva. Ďakujem!“
Alexandra Šišková
Business development manager
„Oceňuji Lucčin přístup, kdy mi byla trpělivým posluchačem a já si tak mohla uvědomit, co mě doopravdy baví a láká. Nikdy jsem se nad otázkami, které mi kladla, nezamýšlela, a tak jsem si vzpomněla na spoustu věcí, které mi dělají radost. Měla jsem pocit, že Lucka je člověk co mi rozumí a doopravdy mi chce pomoci.“
Kateřina Švihovcová
Cestovatelka
„Lucka je velmi milá koučka. Občas nechá člověka potrápit, ale určitě ho směřuje tím směrem, kterým on chce nebo potřebuje. Ve finále si na vše člověk díky ní přijde sám. Až nyní poznávám, že vše je o hlavě. Proto vřele doporučuji poznat Lucku, a to, jakým stylem pracuje. A Lucii tímto děkuji.“
Martina Kubátová
Podnikatelka

Kontaktujte mě

A já si s vámi ráda domluvím úvodní schůzku. Pošlete mi vaše údaje a během jednoho pracovního dne se vám ozvu. Pokud nechcete čekat, zavolejte mi rovnou na 605 210 611.